Sz. Rodzice,

Informujemy, że do 26 stycznia b.r. u Przewodniczącej Rady Rodziców pani Joanny Hańderek pod nr telefonu: 519 197 173 można zamawiać szkolne mundurki.

Poniżej zamieszczamy ceny:

Koszulki - małe rozmiary, krótki rękaw 40,50 zł

(7-8, 9-11, 12-14 lat)

Koszulki - małe rozmiary, długi rękaw 45,40 zł

(7-8, 9-11, 12-14 lat)

Koszulki - duże rozmiary, krótki rękaw 48,50 zł

(XS, S, M, L)

Koszulki - duże rozmiary, długi rękaw 54,70 zł

(XS, S, M, L)

Bluzy z logo szkoły, rozpinane na zamek

Małe rozmiary 66,90 zł

Duże rozmiary 92,57 zł