REGULAMIN KORZYSTANIA
Z BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO
przy Szkole Podstawowej nr 24 im. Tadeusza Kościuszki
w Bielsku - Białej

Regulamin usługi mLegitymacja szkolna w Aplikacji mObywatel
- dostępne funkcjonalności, ochrona danych osobowych, postanowienia licencyjne

WNIOSEK O WYDANIE mLEGITYMACJI

Regulamin korzystania z „Gorącego posiłku”

Zgodnie z uchwałą nr XL/791/2018 z dnia 17 kwietnia 2018 r. podjętą przez Radę Miejską w Bielsku-Białej, siedziba Zespołu Poradni Psychologicznych w Bielsku-Białej od 1 listopada 2018 r. przeniesiona zostanie z ul. Górskiej 94 w Bielsku-Białej, na ul. Juliusza Słowackiego 45 w Bielsku-Białej.

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2023/2024

Szkolny zestaw podręczników 2023 / 2024

SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA

w Szkole Podstawowej nr 24

im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej.

Na rok szkolny 2023/2024