REALIZACJA PROJEKTU W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2017

W listopadzie 2016 r. dzięki głosom Mieszkańców Mikuszowic Krakowskich Szkoła wygrała projekt w Budżecie Obywatelskim.

W ramach projektu pt. „Multimedialne Centrum Edukacyjne” zostały zakupione najnowocześniejsze, kreatywne pomoce dydaktyczne:

• 3 zestawy EduMat;
  • 17 zestawów EduMatrix;
  • 15 zestawów mBot;
  • 45 zestawów rozszerzeń do mBotów;
  • 25 robotów Ozobot;
  • projektor przenośny;
  • tablica interaktywna.

Dla dzieci i młodzież z Mikuszowic Krakowskich prowadzono zajęcia z nauki programowania oraz zajęć robotyki.

Ponadto w projekcie przeprowadzono 20 godzin zajęć dla dorosłych, w trakcie których rozwijaliśmy i rozszerzaliśmy Państwa umiejętności komputerowe.