Wyjście do Teatru Lalek „Banialuka”

07-05-2024 14:04 Rok szkolny 2023 /2024

7 maja br. klasy 1-3 wybrały się do teatru na spektakl pt. „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pełną mądrości i humoru opowieść o czystej, prostej i prawdziwej miłości. O człowieku, który przemierzał świat, trwając w zachwycie i wdzięczności za każdą napotkaną na drodze istotę. Scenografia do spektaklu została wykonana z przedmiotów codziennego użytku. Powtórne wykorzystanie ich w inscenizacji, nie tylko dało m.in. pile, deskom, grabiom czy miotłom nowe życie, ale też pozwoliło realizatorom zminimalizować zużycie naturalnych surowców.