Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klasy Ia do Sztolni „Luiza” w Zabrzu

05-06-2024 13:54 Rok szkolny 2023 /2024

5 czerwca br. kasa 1a uczestniczyła w wycieczce klasowej do Sztolni „Luiza” w Zabrzu.  Dzieci uczestniczyły w programie „Bajtel Szychta”. Był to wyjątkowy event w formie zabawy, dzięki któremu dzieci mogły wcielić się w rolę górnika i na własnej skórze odczuć trudy pracy pod ziemią. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali oryginalny, sztygarski strój roboczy i ekwipunek w postaci kasku z lampą górniczą. Po podziemnym zwiedzaniu, uczniowie udali się do strefy nadziemnej - Parku 12 C, gdzie w atrakcyjny sposób spędzili czas na świeżym powietrzu.