Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Całoroczny Konkurs Pięknego Czytania

04-06-2024 18:02 Rok szkolny 2023 /2024

W dniu 4 czerwca na sali gimnastycznej odbył się finał Całorocznego Konkursu Pięknego Czytania. Wyniki konkursu są następujące:

Klasy 1-3

1 miejsceJagoda Steckel kl. 1a

2 miejsceMichalina Legień kl. 3

3 miejsceMelania Nevedel kl. 2a

Wyróżnienia:

Marta Tokarz  kl. 2b

Zuzanna Jagiełło  kl. 1b

 Klasy 4-7

1 miejsceJagoda Gostyńska kl. 5

2 miejsceNatalia Bieniek  kl. 6

3 miejsceJulia Rączka kl. 7a

Wyróżnienia:

Piotr Kastura kl. 7a

Eryk Lipiński kl. 4