24-05-2024 20:21 Rok szkolny 2023 /2024

24 maja odbyło się w naszej szkole VIII Międzyszkolne Dyktando dla uczniów klas IV - VIII o tytuł Bielskiego Mistrza Ortografii. Wielu śmiałków wzięło udział w konkursie, walcząc nie tylko o tytuł, ale także o piękną statuetkę. Poniżej prezentujemy zwycięzców:

I miejscie i tytuł Bielskiego Mistrza Ortografii - Emilia Krzyżek ze Szkoły Podstawowej nr 1

II miejsce - Emilia Kucińska ze Szkoły Podstawowej nr 37

III miejsce - Kamil Machalica ze Szkoły Podstawowej nr 38

wyróżnienia: Hanna Kobylińska ze Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Aleksandra Urbańska - uczennica naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami już w przyszłym roku!