Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Festiwal Dobrej Energii

24-05-2024 18:00 Rok szkolny 2023 /2024

24 maja br. w Parku Słowackiego, odbyło się coroczne święto klimatu i energii - 14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii. Naszą szkołę reprezentowała klasa 7a wraz z wychowawcą i koordynatorem szkolnym konkursu Panią Beatą Baron –Bożek oraz nauczycielem geografii Panią Iloną Kowalik. Podczas Festiwalu, będącego podsumowaniem całorocznego konkursu miejskiego „ Szanuj energię, chroń klimat” ogłoszono wyniki konkursu. Praca Wiktorii Piekielskiej oraz Michała Pawickiego z klasy 6a w kategorii klas 4-6 otrzymała wyróżnienie.  Szkoła brała udział w  dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Konkurs składał się z 4 zadań do zrealizowania w trakcie jego trwania. Jednym z zadań było przygotowanie przez uczniów plakatów Ambasadorów Klimatu, które przedstawiają ich zaangażowanie i pomysły na ochronę klimatu. Poczet Ambasadorów można było podziwiać podczas Festiwalu. Uroczysty finał konkursu odbędzie się 14 czerwca br. w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do fotorelacji.