Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

21-06-2024 23:04 Rok szkolny 2023 /2024

21 czerwca b.r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024.  Dzieci odebrały świadectwa i nagrody, a najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami prymusa i stypendiami za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Uczniowie klasy III i zespół muzyczny Cantare zaprezentowali wspaniałe przedstawienie.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy pięknych wakacji.