Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pożegnanie klasy ósmej

20-06-2024 23:02 Rok szkolny 2023 /2024

20 czerwca b.r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Ósmoklasiści przekazali opiekę nad sztandarem szkoły uczniom klas siódmych i złożyli uroczyste ślubowanie. W uznaniu zasług dla rozsławiania imienia szkoły zostały wręczone Medale Kościuszkowskie. Ósmoklasiści zaprezentowali wspaniałe przedstawienie, a uczniowie klas siódmych pożegnali swoich starszych kolegów wzruszającą prezentacją.

Naszym absolwentom dziękujemy za całe osiem lat bycia uczniami naszej szkoły i życzymy im powodzenia w nowych szkołach.

Trzymajcie się i nie zapominajcie o nas!