Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Przedszkolaki w naszej szkole

11-06-2024 17:26 Rok szkolny 2023 /2024

11 czerwca gościliśmy w naszej szkole dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Przedszkolaki wraz z wychowawcami otrzymały od nas zaproszenie, aby mogły uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach. Przedszkolaki w grupach uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez panią Roksanę Bułkę i Dominikę Stasicką oraz starszych kolegów z klasy IIa. W trakcie zajęć nauczyciele wykorzystali różne pomoce dydaktyczne, co wywołało u przedszkolaków dużą radość i motywację do pracy oraz ośmieliło ich do podejmowania interakcji z kolegami i nauczycielami. Dzieci rozwiązywały zadania z wykorzystaniem robotów Photon oraz same tworzyły trasy dla robotów typu Ozobot. Przy okazji zajęć przyszli uczniowie mogli poznać naszą szkołę i zobaczyć sale lekcyjne.

Mamy nadzieję, że z niektórymi przedszkolakami spotkamy się we wrześniu, już w roli uczniów naszej szkoły.