Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Półkolonia letnia 2023/2024

28-06-2024 17:43 Rok szkolny 2023 /2024

W dniach 24.06. – 28.06. 2024 r. odbyła się półkolonia letnia dla uczniów naszej szkoły. Uczestniczyło w niej 28 dzieci, podzielonych na dwie grupy. Opiekę nad nimi pełniły Pani Roksana Bułka i Pani Agnieszka Kotrys. Był to tydzień wspólnej zabawy, przepełniony wieloma atrakcjami. Byliśmy w Teatrze Lalek Banialuka na spektaklu „Królewna na ziarnku grochu” oraz w kinie na filmie „Arka Noego. Ahoj, przygodo!”. Odwiedziliśmy Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej, gdzie braliśmy udział w warsztatach „Od rzemiosła do przemysłu – drukowanie tkanin” oraz Centrum Muzyki i Nauki. Uczestniczyliśmy w warsztatach bibliotecznych w oddziale Książnicy Beskidzkiej w Mikuszowicach Krakowskich. Ogromną radość sprawiły dzieciom warsztaty taneczne „Zumba” oraz warsztaty manualne „Glutki”. To był naprawdę wspaniały czas, przepełniony dobrą zabawą. Dziękujemy wszystkim za udział!