Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych „Polska moja Ojczyzna”

26-04-2024 17:32 Rok szkolny 2023 /2024

W dniu 26 kwietnia, jak co roku odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Wierszy Patriotycznych „Polska moja Ojczyzna” dla klas I – III. Uczestnicy konkursu mieli doskonałą okazję, aby rozwijać swój talent recytatorki, ale także ćwiczyć umiejętność prezentowania się na forum społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy pięknie recytowali wybrane przez siebie wiersze patriotyczne, dlatego komisja miała niełatwe zadanie do wykonania.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali:

I miejsce: Michalina Legień kl. III oraz Julia Skowron kl. Ia

II miejsce: Nina Urbańska kl. Ib oraz Adam Cader kl. III

III miejsce: Jagoda Steckel kl. Ia oraz Marta Tokarz kl. IIb

Wyróżnienie otrzymały: Natalia Skowron kl. Ia oraz Nina Maderska kl. IIa

Wręczone zostały także nagrody dla laureatów konkursów o naszym patronie Tadeuszu Kościuszce.

W konkursie plastycznym „Portret Tadeusza Kościuszki” laureatami zostali:

I miejsce: Lena Kamińska kl. IIa oraz Nina Urbańska kl. Ib

II miejsce: Maja Kwaśny kl. III

III miejsce: Melania Nevedel kl. IIa oraz Michalina Legień kl. III

Wyróżnienie otrzymały: Julia Skowron kl. Ia oraz Pola Legień kl. Ib

W konkursie multimedialnym „Tadeusz Kościuszko – patron mojej szkoły” laureatami zostali:

I miejsce: Hanna Kania kl. III

II miejsce: Bartłomiej Bożek kl. IIa oraz Michalina Legień kl. III

III miejsce: Pola Legień kl. III

Wyróżnienie otrzymały: Antonina Kania kl. Ib oraz Diana Luszczak kl. Ia

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich talentów!