Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Mamy i Taty klas IIa i III

06-06-2024 16:44 Rok szkolny 2023 /2024

6 czerwca uczniowie klas IIa i III pod kierunkiem Pani Roksany Bułki i Anny Ratomskiej przygotowali dla swych rodziców występ artystyczny z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Na tle pięknej dekoracji kwiatowej dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niezwykle wymownym akcentem było także zaśpiewane z całego serca dla najwspanialszych Mam i Tatusiów „Sto lat”.

Rodzice nagrodzili występy małych wykonawców gromkimi brawami. Na zakończenie nie zabrakło uścisków i wzruszeń ze swoich pociech, które wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane upominki.