Zabawa karnawałowa klas I - III

22-01-2024 12:36 Rok szkolny 2023 /2024

22 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas I -III. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez dzieci, ponieważ podczas balu mogą być kimkolwiek zechcą: postacią z bajki, z filmu czy też wybranym zwierzątkiem. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Zabawę prowadziły wychowawczynie klas I – III. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki a bogaty program zabaw, który przygotowały wychowawczynie sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku.