Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyróżnienie w Konkursie Miejskim "Szanuj energię, chroń klimat"

14-06-2024 13:45 Rok szkolny 2023 /2024

Uroczysty finał 14 edycji konkursu "Szanuj energię, chroń klimat" odbył się 14 czerwca br. w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej. Podczas finału wręczone zostały dyplomy i  nagrody nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Z naszej szkoły  w kategorii klas 4-6 praca  Wiktorii Piekielskiej z kl. 6a oraz Michała Pawickiego z kl. 6a   pt. "List w butelce" otrzymała wyróżnienie. Nasza szkoła otrzymała certyfikat: SZKOŁA Z DOBRĄ ENERGIĄ. Gratulujemy!