Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyjście klasy IV na spektakl "Włosy mamy"

22-05-2024 20:29 Rok szkolny 2023 /2024

W dniu 22 maja 2024 r. uczniowie klasy 4a udali się do Teatru Lalek Banialuka na przedstawienie pt. "Włosy Mamy". Uczniowie z ciekawością zasłuchali się w historię dziewczynki, której mama zachorowała na depresję. Scena była wypełniona ciekawymi obrazami, przejmującą muzyką.