Wycieczka klasy Ia

11-10-2023 18:39

11 października - uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wycieczce do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Spacer alejkami zoo dawał możliwość zaobserwowania różnorodnych gatunków zwierząt. Uczniowie zobaczyli i dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat życia lwów, tygrysów, bizonów, wielbłądów, gepardów, lemurów. Z ogromnym zachwytem dzieci obserwowały również zamknięte za szklaną szybą węże, papugi, małpy, kameleony. Z okazji 65 rocznicy powstania Śląskiego Ogrodu Zoologicznego klasa 1 miała okazję zwiedzić nowy pawilon lasu deszczowego Ameryki Południowej.

Wizyta w zoo wzbudziła zainteresowanie i podziw u dzieci, a pogoda sprzyjała zwiedzaniu i spacerom.