Uroczyste zakończenie szkoły podstawowej
25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie nauki w szkole podstawowej przez uczniów klasy VIII. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.
Spotkanie rozpoczęło się częścią oficjalną, podczas której nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy siódmej oraz wręczono nagrody ósmoklasistom. Następnie uczniowie klasy VIII zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny, w którym nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i podziękowań. Na zakończenie siódmoklasiści pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, życząc im sukcesów na dalszym etapie edukacji.
Było to wyjątkowe, pełne emocji wydarzenie. Wszystkim Absolwentom życzymy trafnych wyborów, odwagi w realizowaniu marzeń oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.