Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uroczyste zakończenie szkoły podstawowej

25-06-2026 22:42 Rok szkolny 2025/2026

25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie nauki w szkole podstawowej przez uczniów klasy VIII. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się częścią oficjalną, podczas której nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy siódmej oraz wręczono nagrody ósmoklasistom. Następnie uczniowie klasy VIII zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny, w którym nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i podziękowań. Na zakończenie siódmoklasiści pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, życząc im sukcesów na dalszym etapie edukacji.

Było to wyjątkowe, pełne emocji wydarzenie. Wszystkim Absolwentom życzymy trafnych wyborów, odwagi w realizowaniu marzeń oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.