Uroczyste zakończenie roku szkolnego
26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień pełen podsumowań, gratulacji i podziękowań za całoroczną pracę oraz osiągnięcia uczniów.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Renata Kraciuk wręczyła uczniom nagrody za udział i sukcesy w konkursach. Uczniowie klas I–III otrzymali dyplomy Wzorowego Ucznia, natomiast uczniowie klas IV–VII – dyplomy Prymusa za bardzo dobre wyniki w nauce.
Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas 3a i 3b pod kierunkiem Pani Magdaleny Duźniak, Pani Kamili Gowin oraz Pani Izabeli Kaszuby, a także przez szkolny chór. Występy uczniów były pięknym podsumowaniem mijającego roku szkolnego i wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój.
Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wspólnie przeżyty rok i życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych oraz pełnych odpoczynku wakacji.