Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

27-06-2026 23:05 Rok szkolny 2025/2026

26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień pełen podsumowań, gratulacji i podziękowań za całoroczną pracę oraz osiągnięcia uczniów.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Renata Kraciuk wręczyła uczniom nagrody za udział i sukcesy w konkursach. Uczniowie klas I–III otrzymali dyplomy Wzorowego Ucznia, natomiast uczniowie klas IV–VII – dyplomy Prymusa za bardzo dobre wyniki w nauce.

Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas 3a i 3b pod kierunkiem Pani Magdaleny Duźniak, Pani Kamili Gowin oraz Pani Izabeli Kaszuby, a także przez szkolny chór. Występy uczniów były pięknym podsumowaniem mijającego roku szkolnego i wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wspólnie przeżyty rok i życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych oraz pełnych odpoczynku wakacji.