Taktyczno - biegowa pętla Kadetów

16-10-2024 10:15 Rok szkolny 2024/2025

Uczniowie klasy 8a w składzie: Marek Gerula , Paweł Sitarz, Wojciech Bisztyga w dniu 11 października 2024r. brali udział w zawodach sportowo-obronnych "Taktyczno - biegowa pętla Kadetów" zorganizowanych pod patronatem ministerstwa obrony narodowej.

Punktacja drużynowa dotyczyła następujących konkurencji: bieg terenowy na czas z elementami taktycznymi, czołganie pod zasiekami, przenoszenie rannego w noszach, przeprawa terenowa, rzut granatem na celność, strzelanie ASG.

Gratulujemy odważnego udziału drużyny chłopców.