Szkolny Festiwal Piosenki
W dniu 16 czerwca odbył się w szkole Festiwal Piosenki pt. "Ze śpiewem żyje się lżej". Uczniowie zaprezentowali piosenki z repertuaru szkolnego i światowego, znane szerszej publiczności. Jury w osobach uczennic klasy VII pod przewodnictwem Pani Izabeli Kaszuby po wysłuchaniu prezentacji konkursowych postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:
w kategorii klas 1-3
I miejsce Jagoda Steckel kl. 3 a i Emilia Urban kl. 3 a
II miejsce Nina Urbańska kl. 3 b, Zofia Pawicka kl. 1 a, Maja lisiak kl. 1 a
III miejsce Zuzanna Sanetra kl. 1 a, Maja Augustyniak kl. 2 a, Hanna Kubiczek kl. 1 a
wyróżnienie: Amelia Pastuszczak kl. 1 a
w kategorii klas 4-6
I miejsce Michał Pawlik kl. 5 a
II miejsce Amelia Majcherek kl. 6 a
III miejsce Emilia Krzempek kl. 5a
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdolności wokalnych. BRAWO !!!!!!!