Sukcesy naszych uczennic

27-03-2024 16:18 Rok szkolny 2023 /2024

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach organizowanych przez LO im. A. Asnyka w Bielsku – Białej, dedykowanych uczniom klas 7-8.  Był to Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Ogrzane Słońcem” oraz Międzyszkolny Konkurs na pracę pt. „Sztuczna inteligencja oczami człowieka”.

Za pracę „Sztuczna inteligencja oczami człowieka” Olivia Nowak z kl. 7a otrzymała II miejsce. Uroczysty odbiór nagród odbył się w siedzibie organizatora dnia 27.03.br.

W Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Ogrzane Słońcem” Natalia Siemiątkowska z kl. 8a zajęła II miejsce.

Gratulujemy!