Półkolonia zimowa

02-02-2024 13:14

W dniach 29 stycznia br. do 2 lutego br. na terenie naszej szkoły odbywała się półkolonie zimowa.

Ferie w szkole zostały tak zaplanowane, aby dzieci z klas I-IV mogły znaleźć coś dla siebie i w sposób miły oraz atrakcyjny spędzić czas. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach ceramicznych w Domu Kultury, warsztatach czytelniczych w Bibliotece Pedagogicznej w Bielsku – Białej, warsztatach w Muzeum „Stara Fabryka”, zajęciach z robotyki oraz językowych. Nieodłącznym elementem każdego dnia był czas na gry planszowe, gry stolikowe czy zajęcia plastyczne. Podczas półkolonii nie zabrakło również czasu na zabawy ruchowe, które odbywały się w sali gimnastycznej jak i na świeżym powietrzu. Różnorodność i atrakcyjność zajęć sprawiła, że każdego dnia dzieci aktywnie w nich uczestniczyły.

Półkolonie były bardzo ciekawą i bezpieczną formą spędzania wolnego czasu. Uśmiechy na buziach dzieci utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas.