Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodleglości

11-11-2023 18:48

11 listopada Poczet Sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 24 w składzie: Nikola Hankus, Danuta Magnes, Nadia Mrowiecka, Martyna Witek, Ksawery Maciejny i Julian Hańderek wziął udział w miejskich uroczystościach z okazji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, która została odprawiona w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach. Następnie nastąpił przemarsz na Cmentarz Wojska Polskiego, gdzie odbył się Apel Pamięci z udziałem Kompanii Honorowej 18. Batalionu Powietrznodesantowego z Bielska-Białej. Pod pomnikiem złożono wiązanki kwiatów, a na grobach poległych żołnierzy zapalono znicze.

Dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i pomoc.