13-10-2023 18:40

13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu została zorganizowana Szkolna Gala Oscarowa. Nauczyciele zostali nagrodzeni w 12 kategoriach. Nominowanymi i zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły, którzy w danej kategorii uzyskali największą liczbę głosów. Konferansjerami, którzy poprowadzili całą galę byli Wiktoria Izmajłowicz oraz Julian Hańderek, a całą uroczystość dopełniała oprawa muzyczna szkolnego chóru. W programie artystycznym wstąpili również uczniowie z klas IV – VIII, którzy zaprezentowali wiersze, piosenki oraz taniec.