Andrzejki w klasach I - III

30-11-2023 18:52

30 listopada w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Tego dnia klasy naszych najmłodszych uczniów zamieniły się w miejsce zabaw. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Uśmiech i ogromna ciekawość cały czas malowały się na dziecięcych buziach. To był bardzo udany dzień!

Dla uczniów klas 4-8 została zorganizowana zabawa andrzejkowa. Na początku uczniowie zostali zaznajomieni z historią Andrzejek, a przedstawiciele każdej klasy zmierzyli się w konkursie wiedzy na ich temat. Następnie ochotnicy wzięli udział w różnego rodzaju wróżbach: mieli okazję poznać imię swojej sympatii, poznać swoją przyszłą profesje, czy dowiedzieć się co ich spotka w niedalekiej przyszłości. Nie było się również bez zabaw tanecznych oraz tańców do wybranych przez uczniów piosenek. Całą zabawę andrzejkową poprowadziły Julia Rączka oraz Wiktoria Izmajłowicz.